Author: l***4
Date:
Review: Comfortable to wear: X
顏色: SGray
Price: HK$206.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb251226103796820273978 |
Author: l***4
Date:
Review: Comfortable to wear: X
顏色: SGray
Author: b***1
Date:
Review: Value for money: Great value for money Hair Softness: Soooo soft. Comfortable to wear: Very comfortable True to length: Very true.
顏色: SGray
Author: e***r
Date:
Review: Needed a bit of fluffing up after shipping but otherwise it's beautiful.
顏色: SGray
Author: h***a
Date:
Review: Value for money. Quick on delivery. Easy to order. Stylish. You get what you order. The material is very good. Will recomend my frends and family to order .
顏色: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.